Jarní uklízecí víkend 2014

O víkendu ve dnech 28. – 30.3.2014 se konal velký celosvětový závod CQ WW WPX contest na SSB. Při té příležitosti se už v pátek sešli Pavel OK2TDI a Marcel OK2MA, aby připravili prostředí pro účast v závodě. Nechystali jsme se na nic světoborného, ale chtěli jsme vyzkoušet anténu ve výšce 20 m nad zemí, rotátor a další zařízení. V souvislosti s tím přivezl Pavel nádhernou dřevěnou desku, která posloužila jako stůl, Marcel sehnal lavice se stolkem a hned bylo tak trochu v novém KV pracovišti vytvořeno zázemí. Nechyběl malý soudek s pivem a výborné maso udělané na kotlíku.


V sobotu se ukázal Jarda OK2VKF s kamarádem radioamatérem Honzou OK1IE. V neděli ráno, když ještě všichni spali, jsem se přikradl na radioklub já (Rosťa OK2WZN) no a v průběhu nedělního dopoledne – což nikdo z nás nečekal a bylo to příjemné překvapení – přišli na malou uklízecí brigádu Evžen OK2KZO, Dolfa OK2BSB, Pavel OK2PDB, Luboš OK2LC, Vláďa OK2UXO a Pepa OK2PAS.

Potěšilo mě, že jsme se dokázali takhle sejít i v konání krátkovlného závodu a bylo to fajn. Díky za fotky níže uvedeným kamarádům. Ostatních plno fotek je umístěno ZDE.


FOTO:
Luboš OK2LC
Marcel OK2MA
Pavel OK2TDI

Related Posts

Radioklub Znojmo z.s.

Pozvánka na Výroční členskou schůzi 2015

Dr OM’s zveme Vás tímto na tradiční vánoční posezení radioklubu OK2KZO, které se bude konat v sobotu 19. prosince 2015 jako za starých časů v prostorách vysílacího…

Výroční členská schůze Radioklubu Znojmo 2015

V sobotu 19. prosince 2015 se uskutečnila Výroční členská schůze Radioklubu Znojmo. Změnou bylo místo konání. Mnoho let zpět jsme se scházeli v salóncích restaurací ve Znojmě,…

Radioklub Znojmo a Modelbraní 2015

dalších plno fotek je ve fotogalerii na stránkách tady.

VKV Polní den 144 MHz multi 2014

IARU Region 1 50Mhz Contest 2014

21.6.2014 – několik fotografii ze závodu a zde jsou výsledky účastníků závodu k vyhodnocení.